Firemní akce

O nás

Nabízíme kompletní řešení individuálních potřeb našich klientů. Orientujeme se na tvorbu dlouhodobého partnerství s našimi zákazníky, pro které zajišťujeme kompletní služby v oblasti full-servisových reklamních a marketingových služeb. Díky projektům, které pravidělně realizujeme, patříme mezi špičku na českém trhu. Zajišťujeme servis té nejvyšší kvality!

 

Firemní večírky a oslavy

Zajišťujeme profesionální produkci všech tipů firemních akcí a večírků. Máme bohaté zkušenosti s pořádáním večírků, konferencí a teambuildingů. Vytipujeme vhodnou lokalitu pro konání firemní akce, připravíme program včetně časového harmonogramu a aranžmá akce, zajistíme catering, dekorace, světelnou či audiovizuální aparaturu a mnoho dalšího.

Vše plánujeme tak, aby vaše akce byla tou nejlepší. Profesionalita, vstřícnost, kreativita a ochota řešit jakékoliv problémy je pro náš tým samozřejmostí.

Meetingy a konference

Plánujete firemní konferenci? Navrhneme pro vás ideální prostor pro tuto akci. Můžeme zajistit klasickou čistě pracovní konferenci s občerstvením, ale také doprovodný program nebo konferenci se společenským programem.

Návrhy eventů a firemních akcí

V této oblasti vám poskytneme kompletní full service. Od poradenství, přes koncepci akce, až k samotné realizaci eventu. Na základě vašich požadavků a přání zpracujeme originální koncept a scénář akce. Soustředíme se na každý detail. Můžete si být jistí, že akce realizované s námi splní vaše očekávání.

Teambuildingové akce

Je to jedinečný nástroj, který má firma k dispozici, když chce upevnit vztahy ve firemním kolektivu, zlepšit komunikaci mezi členy týmu, odhalit jednotlivé týmové role, zmapovat vazby mezi členy týmu, nebo vyřešit aktuální komunikační krizi.

S ohledem na cílovou skupinu a očekávaný cíl vybereme vhodný typ teambuildingu, připravíme kompletní program a scénář, vybereme vhodnou lokalitu a zajistíme akci pro technické a personální stránce.

Program je vždy ušitý na míru vašim konkrétním požadavkům a přáním!