Realitní činnost

Pozemky Březnice

volne-pozemky

Hledáte krásné a klidné místo pro život s nespočetnými možnostmi výletů do okolí, za památkami i přírodními krásami? Pak jste tu správně! Vaše požadavky splňuje městečko Březnice, které se nachází uprostřed malebné přírody v jižní části Středočeského kraje. Nejkrásnější částí města je zámek Březnice s renesanční zahradou a anglickým parkem. Není to však zdaleka vše, co samotné město i jeho okolí svým návštěvníkům i stálým obyvatelům nabízí. Kromě zámku najdeme v Březnici další zajímavé objekty, které dotvářejí malebnost městečka. Na své si zde přijdou i nadšenci pro cyklistiku i turistiku.

V této žádané lokalitě aktuálně nabízíme k prodeji 13 volných pozemků různých velikostí. V místě je veškerá občanská vybavenost. Napojení na sítě je u každého pozemku vyřešeno. Plynofikace, vodovod, kanalizace a elektro v místě. Ke každému nabízenému pozemku navíc studio rodinného domu zdarma!  Můžete si tedy zcela zdarma vybrat možnou podobu vašeho rodinného domu, nebo si postavit rodinný dům podle vlastních představ.  Více informací

V případě nákupu pozemku, nebo následné výstavby nemovitosti financovaných formou hypotéky, nebo půjčky na bydlení jsme připraveni vám podat pomocnou ruku. Nabídneme vám kontakt na ověřeného specialistu, který vás procesem financování úspěšně provede. Jeho služby jsou zcela bezplatné.