Karibik

Poznejte s námi krásy Karibiku!

33

Chcete vidět kýčovité pláže bez turistů, s těmi šikmo rostoucími palmami a přivézt si domů fotky, o kterých si budou vaši přátelé myslet, že jste je dělali ve Photoshopu? Chcete na výlety do míst, kde se opravdu v soukromí vykoupete uprostřed pralesa v jezírku pod vodopádem? Nebo si jen chcete odpočinout, nechat se vozit na luxusní jachtě v nádherném koutě světa s veškerým servisem?

Pokud se nechcete uskromňovat na malé jachtě, máte rádi pohodlí a bezpečí, pak jsme pro vás ta správná volba.

Poznejte karibské ostrovy na jachtě Lagoon 570 ,, Copernic“ s celkem 8 kajutami, velkým salónem, plně vybavenou kuchyní, ledomatem, výrobníkem sladké vody, domácím kinem a špičkovým audiosystémem.

44

Katamarán je pronajímán výhradně s posádkou, kterou jsou Češi a Slováci. Svou práci a loď dokonale ovládají a postarají se, abyste během svého pobytu viděli a zažili to nejlepší, co jižní Karibik nabízí. Jsou vaší zárukou, že během dovolené budete moci skutečně odpočívat a přitom budete mít nablízku někoho, kdo zná loď i prostředí.

Vaši dovolenou vám naplánujeme ještě před odjezdem na míru. Můžete si zvolit některou z vyzkoušených tras, nebo společně navrhneme harmonogram podle vašich požadavků a přání. Pořádáme relaxační dovolené, programy pro jachtaře, potápěče, pěší turisty, golfisty, nebo VIP.

Věříme, že i vy se přidáte k těm, kteří by už dovolenou na katamaránu nevyměnili za žádnou jinou!  Chci se dozvědět více